Cvičení pro každého

Cvičení s bosu

Komplexní posilování těla je důležité především z hlediska zabránění pohybových obtíží, které mají za následek trvalé bolesti zad nebo kloubů.

Story:

Dlouho jsem si přála pro vás otevřít lekce cvičení s Bosu nebo tímto cvičením obohatit zažitý Pilates. S pomůckou Bosu jsem se seznámila na pobytech s cestovní kanceláří S ÚSMĚVEM. S touto CK trávím každé léto. Tyto prázdniny (2020) jsme Bosu s děvčaty a trenérkami v Peci pod Sněžkou doslova pokořovaly.
Byla jsem nadšená, co mi toto cvičení přinášelo. Zadeček se pěkně zvedl, zformoval a zpevnil, stehna dostala nadstardantní trénink a celý střed těla byl tonizovaný, postava pěkně vzpřímená, prostě tělo jako tanečnice. Navíc tato pomůcka zaujala moji pozornost a mysl, doslova jsem se tím bavila a měla radost ze cvičení.
Teď trošku odborných slovíček..., budu citovat knihu Super Core-Eva Blahušová. (U této Docentky, jež má mnoho dalších titulů a vyučuje na Karlově universitě, absolvuji ročně školení. Od této Docentky se odvíjí základy mých lekcí.)
Tak už nám zbývá říct - a vykonat - jediné: Jedině pravidelným tréninkem a zvyšující se intenzitou cvičení se dostaví účinky. Pojďme spolu do toho!

Prohlédněte si i další cvičební pomůcky, které
využíváme na lekcích Pilates.