O mně

Fitness instructor - Pilatesova metoda

Image
Fitness instructor - pilatesova metoda

Fitness instructor
Hana Ihnátová

Předcvičování se věnuji již více jak deset let a tradičně po celou tuto dobu cvičení probíhá v kapličce Podhorské nemocnice. Jak léta ubíhala, začala jsem se poohlížet i po jiných metodách cvičení, absolvovala několik kurzů (Zen-ga, Core trénink, Hooping, Gyro metoda) a postupně jsem nové cviky začlenila do lekcí Pilates. Každoročně se účastním dovolené, jejíž součástí je ranní a večerní skupinové cvičení, odkud si přinesu několik nových cviků, kterými po prázdninách obohatím mé lekce. Na každé lekci cvičíme s pomůckami, díky kterým jsou lekce pestřejší a zábavnější.
0
předcvičuji
0
cviků
0
Odcvičených lekcí

01 října 2009

FITNESS INSTRUCTOR

Absolovala jsem 150 hodinový rekvalifikační kurz, na jehož základě jsem získala osvědčení Fitness instructor - Pilatesova metoda a poprvé začala předcvičovat lekce v Rýmařovské Podhorské nemocnici (kaplička).

01 října 2009

01 srpna 2010

PILATESOVA METODA 1

Zúčastnila jsem se školení, na jehož základě jsem získala diplom se specializací Pilatesova metoda 1. Tato metoda zahrnuje cvičení Pilates s cvičebními pomůckami a to s fitballem, overballem, rollerem a therabandy.

10 června 2012

KINESIOTAPING

Získala jsem certifikát za absolvování uceleného edukačního celku v rámci postgraduálního vzdělávacího programu pro maséry, fyzioterapeuty a pracovníky v regeneraci. Cvičenky, které navštěvují mé lekce Pilates, mají kinesiotaping zdarma.

10 června 2012

28 února 2014

PILATES V TĚHOTENSTVÍ

Získala jsem diplom za absolvování školení se specializací Pilates v těhotenství a po porodu. Cvičení je přizpůsobeno kondici žen s respektem na změny, které v průběhu těhotenství a po porodu v těle probíhají.

07 listopadu 2015

WELLNESS - FITNESS - KONGRES

Na wellnes kongresu jsem získala nové cvičební dovednosti v třech lekcích Core tréninku a mohla tak obohatit cvičenkám lekce Pilates novýmy cviky.

07 listopadu 2015

05 listopadu 2016

WELLNESS - FITNESS - KONGRES

I v tomto roce jsem se účastnila wellnes fitness kongresu, kde jsem absolvovala lekce CIIT a PIT, které jsou zaměřené na vysoce intenzivní intervalový trénink.

11 června 2017

SM SYSTÉM

Získala jsem certifikát za absolvování školení, REHABILITAČNÍ METODA SM SYSTÉM - funkční stabilizace a mobilizace páteře. Tuto metodu nabízím v rámci individuálního cvičení.

11 června 2017

04 listopadu 2017

WELLNESS - FITNESS - KONGRES

Další již tradiční účast na kongresu, z kterého jsem si přinesla nové zábavné cvičení Hoop Dance (kroužení s obručí) a Gyro metodu, nový cvičební systém, který zahrnuje mnoho principů jogy, tance, gymnastiky, Tai-chi a plavání.

03 listopadu 2018

WELLNESS - FITNESS - KONGRES

Na wellnes kongresu jsem se zúčastnila kurzu - Fasciální strečink

03 listopadu 2018